Jump to content

Welcome to Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Prezentare

• Please log in to reply
No replies to this topic

Nirvana_IlUzION

Nirvana_IlUzION

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • LocationBucurești
    Current mood: Alienated

Nickname: Nirvana_IlUzIoN

Vârstă: 25

M-am apucat de dota din 2007. Un an am jucat doar cu boți neputând sa joc online, după care am cunoscut universul rataților, mai exact Gearena de unde acolo am evoluat și am ajuns într-un asemenea hal încât sunt de neoprit. Am început să primesc invitații la turnee  Night Cup (G-play), RGC. Cea mai mare performanță am facut-o pe Globulaneagră când i-am ars de viu și am făcut video pe radio Gearena. În rest dau bine, mă simt bine sunt profesionist. Am avut un cont aici pe rgc de 2700 de puncte (webster26) m-au banat aștia pe viață că mi-am bagat **** într-un admin.

Principalul obiectiv: Cucerirea Universului!!

Erou preferat: Desigur Barathrum sunt Nr 1 cu el pe dota1, toti cei care m-au provocat 1x1 cu acel erou zac în cimitiru Bellu.

PS: De când ne-am separat (clan) joc doar de fun și caterincă.

Edited by Nirvana_IlUzION, 02 December 2018 - 09:15 AM.

• MichaelmoibE likes this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users